صفحه اصلی / آهنگ جدید / سیستم صوتی مناسب کافه ها، کافی شاپ ها و سفره خانه ها

سیستم صوتی مناسب کافه ها، کافی شاپ ها و سفره خانه ها

یک میز و صندلی، فنجانی قهوه و یک موسیقی دلنشین.

سیستم صوتی کافی شاپ : کافه و کافی شاپ هردو هویت خود را از دورهم جمع شدن دو یا چند نفره و لذت بردن از خوارکی های مختلف و موسیقی ملایم می گیرند.یک سیستم صوتی خوب در کنار یک موسیقی دلنشین ، فضای یک کافه یا کافی شاپ را آرامش بخش و خاطره انگیز می نماید.
سیستم صوتی به عنوان پخش کننده موسیقی پس زمینه ، می بایست صدایی با کیفیت داشته تا با حداقل ولوم صدا به گوش مشتریان رسیده شود.

هویت ظاهری فضا

با توجه به طراحی کافه ها و کافه شاپ ها بر اساس هویت برند ، نیاز می باشد تجهیزات صوتی مورد استفاده دارای طراحی های مدرن و متنوع باشند تا براساس نوع طراحی صورت گرفته ، بلندگوی مورد نیاز انتخاب گردد . محصولات ما توسط بهترین مهندسان ایتالیایی و اسپانیایی طراحی شده و دارای صدایی فوق العاده می باشند.

بلندگوهای متنوع برای فضاهای مختلف

با توجه به داشتن فضاهای متعدد در رستوران که شامل قسمت ورودی، بار، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه و فضای بیرونی می شود نیاز می باشد با توجه به نوع فضا بلندگوی متناسب با آن فضا انتخاب شود . ما دارای بلندگوهای متنوعی هستیم تا دست شما را در انتخاب باز بگذاریم.

سادگی و کاربر پسند بودن

سیستم صداهای مورد استفاده در کافه ها و کافی شاپ ها می بایست در عین سادگی دارای کاربری ساده ای باشند.آمپلی فایر ها و پخش کننده های موسیقی مورد استفاده در این نوع فضاها ،به دلیل استفاده توسط افراد غیر متخصص نباید دارای پیچیدگی باشند تا استفاده کنندگان به راحتی بتوانند به خواسته خود دست یابند.

تأمین خواسته های شما

ما در رسا الکترونیک اطلس با بررسی دقیق خواسته های شما و فضاهای موجود ، به طراحی سیستم صدایی مهندسی شده با در نظر گرفتن خواسته های شما خواهیم پرداخت.

این مطالب را نیز ببینید!

افزایش تاثیر تبلیغات با استفاده از هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی می توانند در جهت ارتقای میزان پاسخگویی مشتریان به پیامهای تبلیغاتی نقش مهمی داشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *