دسته‌ها
آهنگ جدید

طراحی های موسیقی در یک وب سایت

طراحی های موسیقی در یک وب سایت

خوب است وقتی به یک خدمتی نیاز داریم ، یک مجموعه بتواند آن نیاز را به خوبی برطرف کند . برای دنیای موسیقی شاید کمتر کسی بداند که یک سایت خدمات گرافیک چه کارهایی از پسش بر می آید و می تواند انجام دهد تا به یک پیشرفت دست پیدا کرد . شرکت طراحی و توسعه پارسی طرح ایرانیان ( Iranian Parsi Tarh ) خدمات زیادی را در قالب طرح های گرافیکی در دنیای موسیقی ارائه می دهد که ما قصد داریم به برخی از این خدمات برای افرادی که در حوزه موسیقی و هنر فعال هستند بپردازیم .

طراحی های موسیقی در یک وب سایت

۱- طراحی پوستر یا کاور موسیقی

یک خواننده وقتی میخواهد آهنگی منتشر کند قطعا به یک پوستر ، بنر یا به اصطلاح کاور برای آهنگ خود احتیاج دارد ، برخی از هنرمندان به صورت دوستانه و توسط دوستداران هواداران خود اینکار را انجام می دهد برخی ها به سایت پارسی طرح ایرانیان مراجعه می کنند تا طراحی پوستر خود را این تیم انجام دهد .

وارد این وب سایت parsitarh.ir ، متوجه برخی نمونه بنرها یا پوسترهای موسیقی این مجموعه می شود .

 

۲- طراحی وب سایت دانلود موسیقی یا سایت شخصی برای خوانندگان

خوب این آیتم مقداری پیچیده تر از یک کاور یا پوستر موسیقی انجام می شود و شرایط دیگری دارد ، وقتی یک خواننده هواداران زیادی با آهنگ های خود جذب می کند ، مطمئنا هواداران و دوستداران این خواننده به دنبال تصاویر ، اخبار و… این هنرمند هستند ، بهترین مرجع برای پیگیری اخبار یک وب سایت اختصاصی برای خواننده است . پس تا اینجا طراحی وب سایت شخصی برای خوانندگان تقریبا الزامی است .

از طرفی دیگر سایت های دانلود موسیقی وجود دارند ، این سایت آهنگ های جدید را منتشر میکنند مثل ما در ویدیو جوان ، بد نیست بدانید پارسی طرح ایرانیان این خدمات را میپذیرد و علاوه بر طراحی وب سایت شخصی ، طراحی سایت دانلود موسیقی هم انجام می دهد .

وارد این لینک شوید parsitarh.ir/webdesign

 

۳- لوگو  و برندسازی برای خوانندگان !

شاید انچنان کسی لزومی نداند که برای یک خواننده داشتن لوگو الزامی باشد ، اما اگر به صورت حرفه ای به موضوع موسیقی نگاه کنید هم درون خود لوگو را نیاز می داند هم برندسازی را .

در این لینک و همچنین در این لینک در این باره صحبت زیادی شده است . اما خوب اگر یک خواننده که در سطح یک موسیقی فعالیت می کند یک لوگو به نام خود یا مخفف نام خود داشته باشد خوب است از طرفی یکی از روش های برندسازی در موسیقی ارائه ی موسیقی خوب و با کیفیت است . مثلا یک خواننده با آهنگ های مختلف همیشه هیت و پربازدید می شود و همیشه مردم موسیقی آن را گوش فرا می دهند و کافی است بخشی از اهنگ برایشان پخش شود ، در سریعترین زمان ممکن خواننده را تشخیص می دهند ؛ این دقیقا همان برندسازی موسیقی برای هنرمندان است .

که نباید از آن غافل شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *